Sekunda v relácii Milujem Slovensko

Kultúra

Ak by ste sa piatok 7.12. nudili, môžete si pozrieť mikulášske vydanie Milujem Slovenska. V utorok 23.10 sa totiž žiaci prímy a sekundy (6. a 7. ročníka základných škôl) zúčastnili nahrávania relácie Milujem Slovensko – vedomostnej súťaže o slovenskej kultúre. Študenti sa ocitli v diváckych skupinách jedného alebo druhého týmu. Odniesli si odtiaľ nielen kopu zážitkov ale aj ponožku – keďže s Mikulášom prichádza aj zima.

Foto: Martin Anetta, Sekunda B

Zdieľaj, nech sa o tom vie!
Kultúra
Tomášov filmový kútik: Cinematik Piešťany 2018

V prvom vydaní našej novej občasnej rubriky o filmovom umení vám prinášame článok o 13-tom ročníku festivalu Cinematik Piešťany. Zdieľaj, nech sa o tom vie!

Zdieľaj, nech sa o tom vie!
Aktuality
Čo si myslia naši študenti o protestoch Za slušné Slovensko

Určite ste zaregistrovali protesty za slušné Slovensko, veď aj niektorí žiaci našej školy sa ich zúčastňujú, a práve preto sme sa popýtali na názor našich študentov. Žiakom rôznych vekových kategórií sme položili dve otázky, na ktoré odpovedali celkom nezávisle. Zdieľaj, nech sa o tom vie!

Zdieľaj, nech sa o tom vie!
Aktuality
Vianočný bazár chalaňov

9.-10.12 sa konal v budove Národného Osvetového Centra Vianočný bazár chalaňov. Vianočný bazár chalaňov je charitatívna akcia kde ľudia nosia zadarmo veci, a tie sú následne vyložené na regáloch určené na predaj. Zdieľaj, nech sa o tom vie!

Zdieľaj, nech sa o tom vie!