Najzaujímavejšie projektové práce – príprava na prezentácie

Termín odovzdania už vypršal takmer mesiac dozadu. Žiaci si pomaly musia chystať prezentácie.

28.4.2018 bol určený termín odovzdávania projektových prác. To, na čom žiaci celý rok pracovali sa pomaly chýli ku koncu. Teraz, je už len na konzultantoch a oponentoch ako prácu zhodnotia. Štylistické úpravy sú už skontrolované, skontrolovať obsah je už však v rukách iných.

Veľkou súčasťou práce je vlastný prínos, ktorý je väčšionou vo forme výskumu, ankety, videa alebo plagátov. Nájdu sa taktiež aj žiaci, ktorých práca už v názve má vlastný prínos. Faktom je, že väčsina žiakov, ktorý prezentujú prácu ohľadom konkrétneho strpja maju vlastný prínos vo forme vlstnoručného zostrojovania objektu.

Jakub Koník s Matejom Klestincom, ktorí pracujú na téme ohľadom Bitcoinu a kryptomien budú pred prezentáciou pracovať najmä na tvorbe plagátu, ktorý by mal ľuďom, ktorí sa vrámci týchto tiem a záujmov nepohybujú vysvetliť problematiku kryptomien.

Ako prezentovať tak, aby ostatní počúvali? Téma, s ktorou sa tento rok popasovala žiačka septimy. Sofia si vybrala tému, ktorej už z názvu niektorým napovedá, že to bude práve jej vlastným prínosom. Svoj výskum sa vrámci prezentácii bude snažiť aplikovať. Uvidíme, či sa jej to podarí úspešne zrealizovať.

Termín prezentácii sa blíži a pohybuje sa v dňoch okolo 16.5.2018.

Zdieľaj, nech sa o tom vie!
Svet Študenta
C&C – Fiktívny štát, svet, občania aj krajina, kultúra, jazyk…

Create and Control je stredoškolská súťaž. Súťaží sa vo fiktívnom svete s fiktívnymi štátmi. Tímy krajiny na začiatku súťaže vytvoria, zadefinujú. Neskôr musia riešiť národné problémy, ktoré testujú kvalitu štátnych systémov vašeho fiktívneho štátu… Popri tom máte na starosti investovanie do akciového trhu, ktorý je však obmedzený len na niekoľko firiem, …

Zdieľaj, nech sa o tom vie!
Aktuality
Čo si myslia naši študenti o protestoch Za slušné Slovensko

Určite ste zaregistrovali protesty za slušné Slovensko, veď aj niektorí žiaci našej školy sa ich zúčastňujú, a práve preto sme sa popýtali na názor našich študentov. Žiakom rôznych vekových kategórií sme položili dve otázky, na ktoré odpovedali celkom nezávisle. Zdieľaj, nech sa o tom vie!

Zdieľaj, nech sa o tom vie!
Aktuality
ChemNight 2018

Ste z Tercie a zaujíma vás chémia? Ak áno, príďte na chem night, ktorý sa bude konať 13.4.2018, kde zažijete nezabudnuteľné chemické experimenty, ktoré vyrážajú dych. Zdieľaj, nech sa o tom vie!

Zdieľaj, nech sa o tom vie!