ChemNight 2018

Aktuality

Ste z Tercie a zaujíma vás chémia? Ak áno, príďte na chem night, ktorý sa bude konať 13.4.2018, kde zažijete nezabudnuteľné chemické experimenty, ktoré vyrážajú dych.

Tešiť sa môžete na úžasné pokusy, fascinujúce filmy, dymovnice, bengálske ohne a tohtoročným unikátom bude VODÍKOVÁ BOMBA. Tento rok túto úžasnú akciu organizuje naša nová chemikárka Deniska. Z piatka 13.4 sa prespáva v škole do soboty 14.4. O 16:00 sa stretávame pred školou. Potom sa delíme na skupinky a ideme po stanovištiach. Medzi tým sa dejú prednášky od pozvaných hostí. Po zotmení, teda o 22:00 – VEĽKÉ FINÁLE (na školskom dvore – dymovnice, flashbang, bengálske ohne, železná vata).

NA PRIHLÁSENIE JE POTREBNÉ VYPLNIŤ INFORMOVANÝ SÚHLAS A ZAPLATIŤ 2,50 € (informovaný súhlas u Denisi peniaze zaplatiť)

!  maximálne 30 osôb  !

 

Zdieľaj, nech sa o tom vie!
Aktuality
Spomienka na tohtoročných maturantov (video)

V tomto roku zložili u nás „skúšku dospelosti“ dve triedy oktávanov. Ohliadnime sa za originálnou rozlúčkou mladých ľudí, s ktorými sme prežili 12 rokov, a ktorí ešte pred pár dňami boli našimi študentami. Zdieľaj, nech sa o tom vie!

Zdieľaj, nech sa o tom vie!
Aktuality
Vianočný futbalový turnaj 2018 (video)

V utorok 18. decembra to u nás žilo športom, a najmä futbalom na tradičnom Vianočnom futbalovom turnaji. Kto to všetko vyhral?

Zdieľaj, nech sa o tom vie!
Aktuality
Októbrové nebo 2018

V piatok 5.10. sa u nás konala akcia Októbrové nebo. Táto fyzikálna akcia je určená pre žiakov tercie až oktávy. Žiaci si tu mali možnosť vyskúšať rôzne fyzikálne pokusy, strieľať raketky z PET fliaš, vyrobiť si vlastné svietiace súhvezdia, pozorovať nočnú oblohu a aj si pozrieť astronomický film. Vyrábala sa …

Zdieľaj, nech sa o tom vie!