ChemNight 2018

Aktuality

Ste z Tercie a zaujíma vás chémia? Ak áno, príďte na chem night, ktorý sa bude konať 13.4.2018, kde zažijete nezabudnuteľné chemické experimenty, ktoré vyrážajú dych.

Tešiť sa môžete na úžasné pokusy, fascinujúce filmy, dymovnice, bengálske ohne a tohtoročným unikátom bude VODÍKOVÁ BOMBA. Tento rok túto úžasnú akciu organizuje naša nová chemikárka Deniska. Z piatka 13.4 sa prespáva v škole do soboty 14.4. O 16:00 sa stretávame pred školou. Potom sa delíme na skupinky a ideme po stanovištiach. Medzi tým sa dejú prednášky od pozvaných hostí. Po zotmení, teda o 22:00 – VEĽKÉ FINÁLE (na školskom dvore – dymovnice, flashbang, bengálske ohne, železná vata).

NA PRIHLÁSENIE JE POTREBNÉ VYPLNIŤ INFORMOVANÝ SÚHLAS A ZAPLATIŤ 2,50 € (informovaný súhlas u Denisi peniaze zaplatiť)

!  maximálne 30 osôb  !

 

Zdieľaj, nech sa o tom vie!
Aktuality
Čo si myslia naši študenti o protestoch Za slušné Slovensko

Určite ste zaregistrovali protesty za slušné Slovensko, veď aj niektorí žiaci našej školy sa ich zúčastňujú, a práve preto sme sa popýtali na názor našich študentov. Žiakom rôznych vekových kategórií sme položili dve otázky, na ktoré odpovedali celkom nezávisle. Zdieľaj, nech sa o tom vie!

Zdieľaj, nech sa o tom vie!
Aktuality
Najzaujímavejšie projektové práce – príprava na prezentácie

Termín odovzdania už vypršal takmer mesiac dozadu. Žiaci si pomaly musia chystať prezentácie. 28.4.2018 bol určený termín odovzdávania projektových prác. To, na čom žiaci celý rok pracovali sa pomaly chýli ku koncu. Teraz, je už len na konzultantoch a oponentoch ako prácu zhodnotia. Štylistické úpravy sú už skontrolované, skontrolovať obsah …

Zdieľaj, nech sa o tom vie!
Aktuality
Prečo čierna?

Okolo jarných prázdnin ste si mohli na budovách našej školy všimnúť čiernu vlajku. Rozhodli sme sa zistiť, k akej udalosti sa viaže. „Čierna vlajka prišla na podnet od nášho zriaďovateľa,  Bratislavského samosprávneho kraja, aby sa aj školy pripojili k smútku a zdieľaniu toho, čo spoločnosť veľmi zasiahlo, a to úmrtie …

Zdieľaj, nech sa o tom vie!