MIMO magazín

Internetový magazín ŠpMNDaG

Menu

Recenzia: Má šancu Project Argo?

Po kompetitívnej 5v5 taktickej multiplayer hre, ktorá sa momentálne nachádza v stave “Open Prototype” (znamená to to isté ako Open Beta), už siahlo veľa fanúšikov BIStudia. Jeden z dôvodov je to, že hra je naprogramovaná na podkladoch hry Arma 3.


Záber z hry Project Argo. FOTO: Bohemia Interactive 

V hre sa nachádzajú rovnaké modely, zbrane, oblečenie, vozidlá, vybavenie a veľa ďalších vecí. Samozrejme hra nie je ako cez kopírak. BIStudio pretextúrovalo veľa modelov na nepoznanie, aj keď ide o tie isté modely ako v hre Arma 3, za čo ich musím pochváliť. Mapa je úplne nová, aj keď sa zatiaľ hra odohráva iba v meste Le Port. Dúfam že sa vo finálnej verzii hry pozrieme do všetkých zákutí ostrovu Malden. Hra aktuálne obsahuje tri druhy módov hry. Clash, Raid a Link. Každý je zameraný na niečo iné a každý sa odohráva na inom mieste mesta Le Port.

Najviac ma bavil Raid, kde sa musíte dostať k počítaču a z neho stiahnuť dôležité informácie. Hru odporúčam hrať s priateľmi, kedže komunikácia v tejto hre je podstatný faktor. Môžete si vybrať medzi piatimi “Loadoutmi”. Každý obsahuje rozdielnu zbraň a výbavu. Od hry som očakával lepšiu optimalizáciu ako pri Arme 3, ale nedočkal som sa. Hra bežala so stabilnými 45-55fps na mojej zostave*.


Záber z hry Project Argo. FOTO: Bohemia Interactive

Hra zaberá približne 15 GB, ale BIStudio odpočúča mať 20 GB voľných na disku. Hardverové požiadavky sú rovnaké ako pri hre Arma 3. Na inštaláciu hry budete potrebovať Steam účet a internetové pripojenie.

Záver

Hra Project Argo je zatiaľ zadarmo a mňa veľmi potešila. Dúfam že BIStudio bude naďalej pracovať na tejto hre a dočkáme sa ešte lepšieho zážitku.

Jakub Koník, Tercia B

Written by Redakcia MIMO on Piatok november 11, 2016

Permalink - Rubrika: Zábava - Tags: hry, recenzia

« Počas Špongie lietali banány aj porotcovia (video) - Týždeň vedy a techniky (video) »

comments powered by Disqus